Hodnocení firmy Loverator

*
*
*
*
*
4 hodnocení
boxisis
14.10.2014
*
*
*
*
*

Sice jsme neustále váhali, jestli koupit či nekoupit, ale nakonec jsme se teda rozhodli, že do toho půjdeme. Vybrali jsme si loverator ve tvaru srdce a musíme jen vynachválit. 1. ikdyž ho necháme v posteli, nikdo nepozná, že je to vlastně erotická pmůcka a 2. sex je s ním naprosto úžasný :).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Business
13.1.2014
*
*
*
*
*

Tak jsem ho také koupil ženě na vánoce, jelikož jsem nic kloudnějšího nevymyslel. Po některých recenzích jsem byl sice trochu odrazen ale pak jsem to risknul. Nyní musím opravdu konstatovat, že je na tom hodně pravdy. Polštář který jsme doposud jako podprdelník používali se s tím fakt nedá srovnat. Toto je o poznání tvrdší a drží tvar, zatímco polštář slehne a ujíždí. Koupil jsem teda duo velký a malý Loverator, stálo mě to sice čtyřku, ale jak se říká hloupí mají peníze... Přesto nyní konstatuji, že to stojí za to, ač by to mohlo být za poloviční cenu. Když se dají 2 na sebe, ten samet na sobě drží, dále jsou na tom super boční popruhy - člověk se opravdu opře, sklon je taky fajn, krásně na tom žena roztáhne kejty. Mimoto se dá použít krásně i na lehnutí k telce, žena si to moc pochvaluje a já taky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
zumailing
9.12.2013
*
*
*
*
*

Mám ráda originalitu a neobvyklé věci. A chtěla jsem i potěšit svého partnera. Zakoupila jsem tedy Loverator z edice Swarovski. Chtěla jsem to prostě vyzkoušet a řekla jsem si, že kdyby nic, tak alespoň budu mít na chalupě pěkný doplněk, protože jsem dost ujetá na Swarovskeho. Po vyzkoušení musím říct, že je sex s Loveratorem vážně živější - jako bych měla najednou v posteli dva muže :-) Co bych na tomto výrobku vyzdvihla - hlavně materiál potahu - myslím, že tomu říkají španělský samet, ten je vážně dokonalé hebký už na dotek. Jako funkční věc super a na design taky. Doporučuji všem co se nebojí a chtějí od sexu více než jen klasiku! Konečně něco neobvyklého.. vibrátorů a kuliček už mámě doma dost! :-P P.S. Měla jsem trochu obavy z praní potahu s krystalama, ale prala jsem již 2x v automatické pračce na 30°, jak mi bylo výrobcem doporučeno, a potah i krystaly na něm drží stále jako přibité... no uvidíme, snad to tak i zůstane :-) Kdyžtak koupím nový potah s novým vzorem Swarovski do mé Swarovski domácí sbírky no :-) Mějte se a Sexu Zdar!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
info
3.12.2013
*
*
*
*
*

Koupila jsem Loverator jako překvapení a zároveň dárek pro svého muže. No napřed koukal ale když jsem mu ukázala co s tím na webu Loverator.cz tak přesně věděl co s tím. Přes první nedůvěru musím konstatovat že to co Loverator tvrdí je 100% pravda! Polohy jsou úplně jiné, fakt úžasné, než bez loveratoru... Všem párům ho doporučuji, nebudete věřit co se s ním dá vše dělat... Nepoužíváme ho vždy ale jen sem tam a vždy se moc těším... Monika Vřelová

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Nová 1454
  • Hranice - Hranice I-Město
  • 753 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Všechny sekce